Poradnik jak wypocząć w naszych bacówkach

Czy umiesz odpoczywać?

Białczańskie Bacówki to nowe miejsce na mapie Białki Tatrzańskiej. Nasze bacówki zlokalizowane są w cichej, spokojniej i malowniczej okolicy, z dala od zgiełku i gwaru. Tworzyliśmy wnętrza z myślą o prawdziwym wypoczynku naszych gości. Chcemy, abyście poczuli prawdziwy góralski klimat z dala od tłumu i kolejek, a jednocześnie korzystając z wszelkich atrakcji i udogodnień.

Zima

Aby pomóc Wam prawdziwie się zrelaksować i wypocząć na świeżym górskim powietrzu przygotowaliśmy podpowiedź co należy zrobić przed wyjazdem, w trakcie wyjazdu i po wyjeździe z Białczańskiej Bacówki.

Zastanawiałaś/łeś się kiedyś czy potrafisz się zrelaksować?

Wyobraź sobie, że idziesz na masaż. W trakcie słyszysz dźwięk wibrującego telefonu. Co robisz?

  • od razu sięgasz po telefon
  • ignorujesz wiadomość, ale sprawdzasz telefon od razu po zakończeniu masażu
  • a może nie słyszysz wibracji, bo w trakcie masażu twój telefon jest całkowicie wyciszony i schowany głęboko w torbie

Osoby, które zaznaczyły odpowiedź 1 z pewnością potrzebują dowiedzieć się co nieco na temat prawdziwego odpoczynku. Pomóc może tutaj wyjazd w góry. Białczańskie Bacówki są idealnym miejscem, aby uaktywnić swoją silną wolą, spróbować małymi krokami ograniczyć dostęp do Internetu, smartphone'a, wziąć głęboki wdech i z wydechem wyłączyć na moment myślenie, zapomnieć o codziennych troskach. W naszych Bacówkach chcemy, abyś skupiła/ił się tylko na sobie. Otaczająca nasze domki natura pomaga zebrać myśli, rozładować stres i napięcie towarzyszące nam w pracy, w domu. Weź swoją ulubioną książkę lub notatnik, poczytaj, narysuj, zaśpiewaj, zatańcz. Zrób to na co TY masz ochotę.

Osoby, które wybrały odpowiedź 2 są na dobrej drodze, aby poczuć prawdziwy relaks i odpoczynek. Wibrujący telefon jednak zbytnio absorbuje myśli, nie możesz przez to skupić się na pozostałych czynnościach. Masz silną wolę, ale twój umysł nie pozwala ci zapomnieć i się wyciszyć. Warto nad tym popracować. Wykorzystaj wolny weekend na wypad w góry. W Białczańskiej Bacówce, z widokiem na góry i świeżym powietrzem będziesz mogła/mógł wziąć głęboki oddech i na chwile uspokoić myśli. Weź kartkę i długopis, spisz swoje myśli, napisz o czym marzysz, jakie masz pragnienia i cele - przypomnij sobie co jest dla ciebie priorytetem. Spróbuj, naprawdę działa!

Osoby, które wybrały odpowiedź 3 mogą być z siebie dumne! Wyjazd do Białczańkiej Bacówki może być nagrodą za trud i ciężką pracę włożoną w to, aby znaleźć się w stabilnym fizycznie i psychicznie miejscu. Relaks jest dla ciebie ważny, masz świadomość tego, że należy codziennie poświęcić sobie chociaż 10 minut, aby nie zatracić emocjonalnej równowagi. Tak trzymaj!

Trwa ładowanie strony...